Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 20 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Urodzinowy konkurs Pena-a


TALERZ DIABETYKA


NAGRODA GŁÓWNA: pobyt dla 2 osób w Uzdrowisku Wysowa!


Dobrze dobrana dieta zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań cukrzycy, redukuje ryzyko chorób naczyniowych, wpływa na stabilizację poziomu cukru we krwi. Produkty o niskim indeksie glikemicznym zapewniają powolny wzrost poziomu glukozy we krwi i zmniejszają wahania glikemii w ciągu doby. Należy je spożywać w ilości ustalonej w diecie. Produktów o wysokim indeksie glikemicznym należy unikać, ponieważ ich spożywanie powoduje szybki i znaczny przyrost poziomu glukozy we krwi.

Pytanie konkursowe brzmi: Czy potrafisz wskazać, które z prezentowanych produktów polecane są dla osób z cukrzycą i nadwagą, a których należy się wystrzegać? Zaznacz „krzyżykiem” te, które warto umieścić w diecie diabetyka.

Wytnij stronę z konkursem i prześlij na adres: Redakcja „PEN”, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok z dopiskiem: „Urodzinowy Konkurs”. Nie zapomnij podać swojego adresu zamieszkania. Na odpowiedzi czekamy do 30 września.

Pula nagród i sponsorów nie jest jeszcze zamknięta....


(ad)
... pełny artykuł jest na 20 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.