Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
ZAPROSZENIE DO TORUNIA


Diabetica Expo 2015


W dniach 25-26 września 2015r. w Auli UMK w Toruniu odbędzie się XIX Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne ?Diabetica Expo 2015? połączone z XIII Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości.Wydarzenie określane jako „święto diabetyków z całej Polski”, jest spotkaniem unikatowym w skali Polski oraz Europy. Co roku bezpłatnie bierze w nim udział ponad 1200 pacjentów z ponad 500 kół i oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z całego kraju oraz ok. 200 lekarzy, pielęgniarek i dietetyków, a także liczni mieszkańcy Torunia i okolic – diabetycy oraz ich bliscy. Sympozjum w sposób unikalny łączy część naukową, przeznaczoną dla lekarzy, z częścią edukacyjną, przeznaczoną dla osób chorych na cukrzycę. Wykłady najlepszych specjalistów, bezpłatne badania i konsultacje, degustacje zdrowej żywności, losowania nagród (w tym tygodniowych pobytów dla dwóch osób w uzdrowiskach w górach i nad morzem) oraz wiele innych atrakcji, a przede wszystkim możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, to powody dla których Toruń jest od prawie dwudziestu lat odwiedzany przez tak liczną publiczność.

O randze wydarzenia świadczy m.in. współorganizowanie go przez Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Miasta Torunia, patronat władz miejskich, wojewódzkich, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, przyłączenie się do promocji mediów ogólnopolskich i lokalnych.

W foyer Auli UMK w czasie Sympozjum odbywają się targi z udziałem kilkudziesięciu firm oferujących urządzenia diagnostyczne, suplementy diety, nakłuwacze, zdrową żywność, innowacyjne kosmetyki i wiele innych produktów dedykowanych dla diabetyków. Jest to świetna okazja do zapoznania się z nowościami na rynku, zrobienia zakupów po promocyjnych cenach oraz porównania oferty różnych firm oraz przekazania swoich opinii i oczekiwań ich przedstawicielom.

„Diabetica Expo” to wydarzenie tworzone przede wszystkim z myślą o pacjentach z całej Polski, często ludziach niezamożnych, z przyczyn zdrowotnych niepracujących, odsuniętych nieco na margines życia społecznego. Dla organizatorów, najwyższym wyróżnieniem jest fakt, że wielu uczestników zbiera środki na przyjazd do Torunia przez cały rok, a niektórzy pacjenci rezygnują z wyjazdów do sanatorium, lub przekładają pobyt w szpitalu - są tak zdeterminowani by po raz kolejny uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, które jak podkreślają, wielu z nich uratowało od utraty kończyn, utraty wzroku i wielu innych powikłań spowodowanych przez cukrzycę.

Widząc co roku powiększające się grono uczestników głęboko wierzymy w sens i dalszy rozwój „Diabetica Expo” w Toruniu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wykładowcom, przedstawicielom firm, gościnnym władzom Uniwersytetu i wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w jego ideę i realizację tego dzieła. Już dziś serdecznie zapraszamy do Torunia wszystkich zainteresowanych na „Diabetica Expo 2015” w dniach 25-26 września 2015r.

Informacje i rejestracja:
Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre,
ul. Prosta 19/7, 87-100 Toruń, tel. 56 652
20 66, fax. 56 657 35 06
e-mail: biuro@expo-andre.pl
www.expo-andre.pl(r)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.