Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 22 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
NATURALNA TERAPIA


Zielnik diabetyka


Do codziennego jadłospisu wprowadź produkty, które obniżają poziom cukru, a wystrzegaj się tych, które go podnoszą. W ten sposób uregulujesz poziom glukozy i unikniesz cukrzycy.Zioła zwiększają wydzielanie insuliny i poprawiają tolerancję glukozy (cukier jest wolniej wchłaniany z przewodu pokarmowego.

W skojarzeniu z dietą cukrzycową oraz zdrowym stylem życia (obejmującym u osób otyłych lub z nadwagą redukcję ciężaru ciała, regularną aktywność fizyczną, niepalenie papierosów) zioła te mogą spowalniać rozwój powikłań cukrzycy obejmujących m.in.: miażdżycę naczyń krwionośnych, nadciśnienie tętnicze, chorobę wieńcową serca, zakażenia układu moczowego, zakażenia skóry, powikłania oczne i neurologiczne.


...
... pełny artykuł jest na 22 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.