Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 17 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
ZAPROSZENIE DO TORUNIA


Diabetica Expo 2015


W dniach 25-26 września 2015r. w Auli UMK w Toruniu odbędzie się XIX Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne ?Diabetica Expo 2015? połączone z XIII Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości.Wydarzenie określane jako „święto diabetyków z całej Polski”, jest spotkaniem unikatowym w skali Polski oraz Europy. Co roku bezpłatnie bierze w nim udział ponad 1200 pacjentów z ponad 500 kół i oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z całego kraju oraz ok. 200 lekarzy, pielęgniarek i dietetyków, a także liczni mieszkańcy Torunia i okolic – diabetycy oraz ich bliscy. Sympozjum w sposób unikalny łączy część naukową, przeznaczoną dla lekarzy, z częścią edukacyjną, przeznaczoną dla osób chorych na cukrzycę. Wykłady wybitnych specjalistów, bezpłatne badania i konsultacje, degustacje zdrowej żywności, losowania nagród (w tym tygodniowych pobytów dla dwóch osób w uzdrowiskach w górach i nad morzem) oraz wiele innych atrakcji, a przede wszystkim możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, to powody dla których Toruń jest od prawie dwudziestu lat odwiedzany przez tak liczną publiczność.

O randze wydarzenia świadczy m.in. współorganizowanie go przez Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia, patronat honorowy Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, przyłączenie się do promocji mediów ogólnopolskich i lokalnych.


...
... pełny artykuł jest na 17 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.