Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Wakacyjna apteczkaWybierając się na wakacje warto zabrać ze sobą odpowiednio wyposażoną apteczkę. W zależności od miejsca, w które się udajemy, jej zawartość może się zmieniać. W przypadku wątpliwości, warto zwrócić się do swojego lekarza rodzinnego, który pomoże skompletować apteczkę na wyjazd, biorąc pod uwagę również nasze choroby (np. nadciśnienie, cukrzycę) czy indywidualne skłonności, np. alergię, chorobę lokomocyjną, fobie itp. Uniwersalna apteczka, obok wody utlenionej, plastrów, bandaży, gazików nasączonych płynem odkażającym, powinna zawierać dostępne bez recepty leki, jak środki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, żel przeciwświądowy stosowany na skórę (np. po ukłuciach przez komary), puder czy krem o właściwościach przeciwgrzybiczych. Osoby przyjmujące regularnie leki muszą zażywać je także w czasie wakacji.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.