Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 30 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
BIBLIOTEKA DIABETYKA
Dieta w walce z cukrzycą. 80 zdrowych i smacznych dań

Autor: Chavanne Philippe

Część wstępna książki przybliża czytelnikom wiedzę na temat cukrzycy, czynników sprzyjających jej występowaniu, przebiegu choroby i związanych z nią zagrożeń. Z przytoczonych badań wynika, że ta poważna choroba cywilizacyjna przybrała rozmiary epidemii. Dlatego tak ważne jest jej zwalczanie i profilaktyka, m.in. poprzez zdrowe odżywianie i unikanie otyłości. Książka zawiera 80 prostych przepisów na łatwe do wykonania, smakowite i zdrowe potrawy. Zostały one opracowane specjalnie z myślą o osobach chorych na cukrzycę. Mogą z nich jednak korzystać także wszyscy ci, którzy chcą tej chorobie zapobiec, m.in. poprzez właściwe nawyki żywieniowe.

Wydawnictwo DELTA WZ. Rok wydania: 2015, Ilość stron: 144, Format: 170x230 mm, oprawa miękka, ISBN: 978-83-7175-787-7. Książka do kupienia w dobrych księgarniach.

Detoks cukrowy. Jak stracić na wadze, dobrze się czuć i młodziej wyglądać


...
... pełny artykuł jest na 30 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.