Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
kierunek Toruń


DIABETICA EXPO 2015


W dniach 25-26 września 2015r. w Auli UMK w Toruniu odbędzie się XIX Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne ?Diabetica Expo 2015? połączone z XIII Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości. Wydarzenie określane jako ?święto diabetyków z całej Polski?, jest spotkaniem unikatowym w skali Polski oraz Europy. Co roku bezpłatnie bierze w nim udział ponad 1200 pacjentów z ponad 500 kół i oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z całego kraju oraz ok. 200 lekarzy, pielęgniarek i dietetyków, a także liczni mieszkańcy Torunia i okolic ? diabetycy oraz ich bliscy. Sympozjum w sposób unikalny łączy część naukową, przeznaczoną dla lekarzy, z częścią edukacyjną, przeznaczoną dla osób chorych na cukrzycę. Wykłady wybitnych specjalistów, bezpłatne badania i konsultacje, degustacje zdrowej żywności, losowania nagród (w tym tygodniowych pobytów dla dwóch osób w uzdrowiskach w górach i nad morzem) oraz wiele innych atrakcji, a przede wszystkim możliwość spotkania i wymiany doświadczeń, to powody dla których TO randze DIABETYKA EXPO 2015 świadczy m.in. współorganizowanie go przez Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia, patronat honorowy Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, przyłączenie się do promocji mediów ogólnopolskich i lokalnych.

W foyer Auli UMK w czasie Sympozjum odbywają się targi z udziałem kilkudziesięciu firm oferujących urządzenia diagnostyczne, suplementy diety, nakłuwacze, zdrową żywność, innowacyjne kosmetyki i wiele innych produktów dedykowanych diabetykom. Jest to świetna okazja do zapoznania się z nowościami na rynku, zrobienia zakupów po promocyjnych cenach oraz porównania oferty różnych firm oraz przekazania swoich opinii i oczekiwań ich przedstawicielom.

Widząc co roku powiększające się grono uczestników głęboko wierzymy w sens i dalszy rozwój „Diabetica Expo” w Toruniu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wykładowcom, przedstawicielom firm, gościnnym władzom Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w jego ideę i realizację tego dzieła. Już dziś serdecznie zapraszamy do Grodu Kopernika wszystkich zainteresowanych na „Diabetica Expo 2015” w dniach 25-26 września 2015r.

Informacje i rejestracja: Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre, ul. Prosta 19/7, 87-100 Toruń, tel. 56 652 20 66, fax. 56 657 35 06 e-mail: biuro@expo-andre.pl www.expo-andre.pl.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.