Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
KIERUNEK TORUŃ


Zjeżdżaj Cukrzyco!


DIABETICA EXPO to wydarzenie tworzone przede wszystkim z myślą o pacjentach z całej Polski, często ludziach niezamożnych, z przyczyn zdrowotnych niepracujących, często odsuniętych nieco na margines życia społecznego. Dla organizatorów najwyższym wyróżnieniem są wymierne efekty profilaktyczne, o których regularnie informują Uczestnicy Sympozjum, wielu z nich uniknęło amputacji kończyn, utraty wzroku i innych powikłań spowodowanych przez cukrzycę.
To już trzeci raz! W Koszalinie 12 września wystartował rajd rowerowy Zjeżdżaj Cukrzyco! Witaj Integracjo! Rajd organizowany jest od 2013 r. przez Młodzieżowe Koło Diabetyków PSD w Koszalinie, we współpracy z Biurem Europejskiego Festiwalu Filmowego ?Integracja Ty i Ja? poruszającego tematykę problemów osób niepełnosprawnych, przy aktywnym wsparciu parafii p.w. św. Wojciecha, pod honorowym patronatem prezydenta Koszalina, pana Piotra Jedlińskiego.

Akcja Młodzieżowego Koła Diabetyków PSD jest włączona do imprez towarzyszących Festiwalowi, który odbył się w Koszalinie w dniach 8-12 września 2015 r. Impreza ?ZJEŻDŻAJ CUKRZYCO!? miała formę przejazdu na rowerach grupy uczestników ścieżkami rowerowymi wzdłuż ulic okalających miasto, o łącznej długości 15 km (dotychczas pokonywaliśmy dystans 4 km).źródło: Młodzieżowe Koło Diabetyków w Koszalinie (www.mojacukrzyca.org)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.