Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Dobre dla Diabetyka


Czytelnicy wybrali Produkty Roku 2015


Po raz 6. redakcja magazynu ?PEN. Cukrzyca i Otyłość? była organizatorem plebiscytu Czytelników pn. ?Dobre dla Diabetyka?.

Ocenie diabetyków poddano prawie pięćdziesiąt produktów: sprzętu do samokontroli, preparatów, środków żywności, kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała. Po raz pierwszy w tym roku zgłoszone zostały do plebiscytu inicjatywy i aktywności środowisk diabetyków. W kategorii „Inne produkty i usługi dla diabetyków” ocenie Czytelników i internautów poddały się „Czwartkowe obiady u diabetyków” akcja społeczna „Menu dla diabetyka” i turnus edukacyjny „Cukrzyca na wakacjach”.

Wszystkie plebiscytowe produkty prezentowaliśmy kilkakrotnie na łamach „PENa” oraz na stronach internetowych, m.in. na www.magazynpen. com.pl oraz www.diabetycy24. pl. Jak zwykle, głosujący nie zawiedli. To oni byli surowymi jurorami plebiscytu. Obok prezentujemy pełną listę produktów w kolejności od ilości otrzymanych głosów. Zgodnie z regulaminem produkty, które w głosowaniu otrzymały najwięcej głosów zdobyły tytuł Produktu Roku 2015. Są to: w kategorii: Sprzęt do samokontroli - Ciśnieniomierz automatyczny naramienny UA-651 - Diagnosis S.A., w kategorii: Preparaty, środki żywności oraz napoje dla diabetyków - Suplement diety Trigonella firmy AZMedica z Gdańska ex aequo Suplement diety Morwa Biała Plus firmy Avet Pharma z Warszawy, w kategorii: Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała - Krem Diabetegen firmy Genoscope ex aequo Flexigen maść do stóp firmy Pharmbos, w kategorii: Inne produkty i usługi dla diabetyków - Czwartkowe obiady u Diabetyków Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Oddział Wojewódzki w Białymstoku. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów i pucharów odbyło się 14 listopada w Bydgoszczy podczas ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Cukrzycy.

Były też nagrody dla Czytelników i Internautów, którzy najlepiej uzasadnili swoje wybory. Glukometr Glucocard 01 mini plus otrzymuje: Monika Nowakowska z Kraśnika, skarpety DeoMed: Lucyna Kubacka z Grajewa, Leonarda Laskowska z Białegostoku, Arefiew Aleksandra z Białegostoku.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.