Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
STRONY Z PROMOCJĄ


Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Białymstoku

Członkowie Oddziału Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Białymstoku obchodzili Światowy Dzień Walki z Cukrzycą w sposób szczególny. 22 października br. odbyło się walne zebranie członków. Wśród zaproszonych gości był m.in. prezes ZG PSD Andrzej Bauman. Za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób chorych na cukrzycę wyróżniono najaktywniejszych członków Oddziału. Andrzej Bauman pozytywnie ocenił dotychczasową, aktywną działalność Oddziału i wręczył Złote Odznaki „Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków”. Otrzymali je: Edward Klepacki, Stanisław Cylwik, Elżbieta Popławska i Aleksandra Arefiew. Następnie odbyły się wybory władz Oddziału. Prezesem został Edward Klepacki. Do zarządu weszli też: Aleksandra Arefiew, Marianna Cylwik, Stanisław Cylwik, Lucjusz Popławski, Elżbieta Popławska.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.