Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 6 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
W dwóch zdaniach- W tym roku najprawdopodobniej padnie kolejny polski rekord zakupów suplementów diety, których przecież spożycie w nadmiarze może szkodzić. W pierwszym półroczu tego roku kupiliśmy ich 94,5 miliona opakowań, wydając na nie ponad półtora miliarda zł.

- Podczas wrześniowego zjazdu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością w Białymstoku prof. Grzegorz Wallner poinformował, że w Polsce odbywa się już rocznie 2000 operacji bariatrycznych. Tymczasem osób z otyłością kwalifikujących się na taki zabieg chirurgiczny jest w kraju aż półtora miliona.

- Finansowanie opieki zdrowotnej z budżetu i likwidację NFZ zapowiada zwycięska partia w niedawnych wyborach. Jednocześnie PiS obiecuje, że nakłady na zdrowie mają wynosić ponad 6 proc. PKB, a to zaledwie nieco ponad 20 proc. więcej niż dotychczas, co wobec programowych zapowiedzi zmian nie musi przynieść odczuwalnej poprawy.


...
... pełny artykuł jest na 6 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.