Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 8 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
KALKULATOR WYMIENNIKÓW W TELEFONIE


Aby życie z cukrzycą było łatwiejsze


Mobilna aplikacja KALKULATOR WYMIENNIKÓW, przeznaczona na telefony i tablety z systemami iOS oraz Android, dedykowana osobom chorującym na cukrzycę oraz wszystkim zainteresowanym kontrolą ilości spożywanych kalorii, dostępna jest już w nowej, udoskonalonej wersji.
Samokontrola w cukrzycy to przepis na sukces. Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi to zdanie absorbujące choremu najwięcej czasu i uwagi. Wymaga dokładności,  punktualności i znajomości produktów, które spożywa. Potrzebne jest to do ustalenia dawki insuliny, która jest dostosowana do posiłku- uwzględnia węglowodany, białka i tłuszcze. Pomocny diabetykom może być kalkulator wymienników. Dokładniej: mobilna aplikacja, która z pewnością ułatwi im Zycie. Więcej szczegółów w artykule „Aby życie z cukrzycą było łatwiejsze”....
... pełny artykuł jest na 8 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.