Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Kampania ?Jak żyć z cukrzycą?


Ukazała się 12. odsłona kampanii prasowo-internetowej ?Jak żyć z cukrzycą? przygotowanej przez wydawnictwo MediaPlanet.


Projekt dystrybuowany jest wraz z dziennikiem Rzeczpospolita oraz na dedykowanym portalu www.jakzyczcukrzyca.pl Kampania powstała przy merytorycznym wsparciu wybitnych ekspertów oraz stowarzyszeń, a jej celem jest wzmacnianie świadomości społeczeństwa na temat samej choroby, jak również profilaktyki oraz nowoczesnych możliwości leczenia cukrzycy.

Wydanie otwiera artykuł prof. Leszka Czupryniaka - Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego, który od lat nieustannie walczy o poprawę opieki diabetologicznej w naszym kraju.

Poza artykułami niezależnych specjalistów na uwagę zasługuje również szczery wywiad z panem Michałem Figurskim, który opowiada o istocie profilaktyki oraz o swoich przeżyciach związanych z chorobą.

Zapraszamy do lektury!Źródło: Witryna ZG PSD
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.