Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 2 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Z LISTÓW DO REDAKCJI


VitaScale ułatwia życie


Chciałbym zainteresować Czytelników magazynu ?PEN. Cukrzyca i Otyłość? stworzoną przeze mnie aplikacją mobilną .


Umożliwia ona obliczanie kalorii oraz, co ważniejsze - wymienników i odpowiednich dawek insuliny dla posiłków (w przyszłości postaramy się wprowadzić również obliczanie korekt).

Dodatkowo umożliwia zapisywanie pomiarów glikemii (dzienniczek diabetyka). Program jest dostępny za darmo dla każdego posiadacza urządzenia z systemem operacyjnym Android (smatrtfony, tablety), do pobrania bezpośrednio z Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=blachowicz.krzysztof.vitascale

Założyliśmy również stronę na FB gdzie informujemy o nowościach w aplikacji: https://www.facebook.com/VitaScaleApp/ .Wierzymy że wielu osobom może się ona przydać i ułatwić życie....
... pełny artykuł jest na 2 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.