Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Festyn Rodzinny


W ramach XIV Świętokrzyskich Dni Profilaktyki 22 maja w Parku Miejskim w Kielcach odbył się Festyn Rodzinny. Zaprezentowane zostały świetlice środowiskowe, kluby młodzieżowe oraz stowarzyszenia z terenu Kielc.Tegoroczna edycja Świętokrzyskich Dni Profilaktyki poświęcona została tematowi „Rodzina Twój przyjazny świat”. W ramach tego przedsięwzięcia prowadzone były różnorodne działania, m.in.: warsztaty dla młodzieży, nauczycieli i pedagogów, festyny rodzinne, konkursy sportowe i artystyczne oraz akcje profilaktyczno - edukacyjne.

Stowarzyszenie Diabetyków również wzięło udział, wystawiony został stolik, na którym znajdowały się różnorodne broszury i informacje na temat cukrzycy i profilaktyki. Dokonywaliśmy pomiaru cukru we krwi, przebadaliśmy 58 osób.

Wystawa ta budziła zainteresowanie ludzi w różnym wieku, wiemy że społeczeństwo a zwłaszcza ludzie młodzi niewiele wiedzą na temat cukrzycy, jej leczenia a szczególnie jej powikłań.

W przyszłości będziemy organizować tego typu akcje przy okazji imprez organizowanych w Kielcach i miejscach tam, gdzie są nasze koła.Mariusz Gołdyn - Wiceprezes Świętokrzyskiego OW PSD
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.