Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Startujemy z plebiscytem


SUPERPRODUKT ROKU 2016Trwa plebiscyt Dobre dla Diabetyka. Uczestniczy w nim, przypomnijmy, 45 produktów, które szczególnie cenione są przez chorych na cukrzycę. Gdyby plebiscyt zakończył się 1 czerwca tytuł Superproduktu Roku 2016 otrzymałby termometr bezkontaktowy NC300 firmy Diagnosis SA (Kategoria - Sprzęt do samokontroli). W kategorii Preparaty i produkty wspomagające najwięcej głosów dotychczas otrzymały bezuciskowe skarpetki DeoMed z przędzy bambusowej oferowane przez firmę JJW. Płynna glukoza 1WW o smaku pomarańczowym w saszetkach oferowana przez firmę Medmess (Kategoria – Środki żywności, soki, napoje) zebrała najwięcej głosów w swojej kategorii. W kategorii Kosmetyki i preparaty do pielęgnacji ciała liderem jest obecnie Prodiab, krem do stóp firmy Bioton. Największym uznaniem w kategorii Inicjatywy, akcje i przedsięwzięcia edukacyjne cieszy się akcja Pomoc Młodym Diabeciakom. Głosowanie potrwa do 20 września. Wszystko może się zmienić. Produkty uczestniczące w plebiscycie prezentujemy na łamach magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” oraz na stronach: www.diabetycy24.pl, www.cukrzyca-vademecum. pl i www.magazynpen.com.pl. Czekamy na Państwa głosy. Zamieścimy także na łamach „PEN-a” wasze opinie i uwagi o plebiscytowych produktach a autorów najciekawszych informacji nagrodzimy.


Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Oddział Wojewódzki w Białymstoku - laureat ubiegłorocznej edycji Plebiscytu Czytelników ?Dobre dla Diabetyka? jest organizatorem Obiadów Czwartkowych u Diabetyków. Ideą pomysłu jest edukowanie chorych w przyjaznej atmosferze, podczas wspólnego gotowania i przy stołach zastawionych smacznymi, zdrowymi potrawami, którym towarzyszą występy artystyczne.(sed)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.