Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 2 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
CO PISZĄ INNI


Utrzymać stały poziom cukruOkoło 3 mln Polaków zmaga się z cukrzycą. Liczba chorych rośnie z roku na rok w przerażającym tempie. Tym czasem dostęp do nowoczesnych leków mają tylko zamożniejsi. Nowoczesne leki stosowane za granicą nie są w Polsce refundowane, przez co nie każdego stać na ich stosowanie. Powodzenie terapii cukrzycy to utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi i kontrola nad masą ciała. Współczesna medycyna znalazła rozwiązania wielu problemów osób z cukrzycą. Pozwala im żyć w miarę bezpiecznie, nie narażając na niedocukrzenie czy przeze cukrzenie. Ale co złego, skoro niewielu z nas stać na taki komfort. „Nie daje objawów i niszczy organizm”


...
... pełny artykuł jest na 2 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.