Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Z Ireną Szewińską o profilaktyce cukrzycy


4 września odbył się bieg Samsung Irena Women?s Run, w którym wzięło udział ponad 1200 kobiet. Pięciokilometrowa trasa wiodła przez warszawską Agrykolę.


Celem tegorocznej edycji było zwiększenie świadomości kobiet w zakresie profilaktyki cukrzycy typu 2., dlatego organizatorzy przekazali darowiznę w wysokości 7000 zł na działania Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, partnera imprezy.

W ramach edukacji prozdrowotnej biegaczki oraz kibice mogli sprawdzić poziom cukru we krwi, ciśnienie tętnicze, skontrolować masę ciała, BMI i ilość tłuszczu w organizmie.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że w tym biegu zwyciężczyniami są wszystkie startujące w nim kobiety, dlatego każda uczestniczka otrzymała nagrodę w postaci pamiątkowego medalu. Przez całą imprezę uczestniczki wspierała honorowa patronka Samsung Irena Women’s Run – Irena Szewińska, wielokrotna medalistka olimpijska i jedna z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków podczas wydarzenia reprezentowały: prezes Anna Śliwińska, która odbierała symboliczny czek z rąk pani Ireny Szewińskiej oraz Magdalena Cyktor (asystentka zarządu) i Małgorzata Marszałek (rzecznik), które z powodzeniem wystartowały w biegu.

O przeznaczeniu darowizny zadecyduje Zarząd Główny PSD.źródło: portal ZG PSD
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.