Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Dobrze śpij, aktywnie żyjTo hasło kampanii edukacyjnej na temat bezsenności. Kampania ma na celu zwiększenie wiedzy Polaków o wpływie zaburzeń snu na codzienne funkcjonowanie.

Działania podejmowane w ramach tej akcji mają charakter profilaktyczny - ich zadaniem jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności samodzielnego rozpoznawania bezsenności. Partnerem kampanii jest polska firma Adamed.

Pod numerem infolinii 022 321 51 91 (koszt połączenia wg stawek operatora) czynnej w godz. 18-20, specjaliści warszawskiej Poradni Leczenia Zaburzeń Snu udzielają odpowiedzi na pytania pacjentów. Organizatorzy akcji zapraszają także na stronę internetową www.dobrzespij.pl, gdzie można znaleźć porady oraz test on-line.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.