Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Drodzy Czytelnicy


Jak zauważyliście, biorąc ten numer Pena do ręki, pismo zmieniło „gazetowy format” na bardziej praktyczny w czytaniu i kompletowaniu w Waszej biblioteczce z wydawnictwami edukacyjnymi. I to nie jedyna – jak obecnie się mówi – dobra zmiana.Inny jest również charakter treści pisma. W większym stopniu poradnikowy. Proponowaliście to w wielu listach do redakcji.

Artykuły będą teraz krótsze. A rady, wskazówki, zalecenia specjalistów z różnych dziedzin medycyny, a przede wszystkim diabetologów – łatwiejsze do zrozumienia i zapamiętania.

Lektura poradnika Pena pozwoli Wam skuteczniej walczyć z różnymi powikłaniami cukrzycy i innymi dolegliwościami organizmu. Pozwoli również zaplanować dietę, wysiłek fizyczny, prowadzić właściwą samokontrolę poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego. A nawet przywrócić dobry humor, kiedy odniesiecie sukces w zmaganiach z cukrzycą i nadwagą.

Postaramy się, korzystając z wiedzy specjalistów, podpowiadać o nowych metodach medycznych, terapiach wspomagających, informować o nowych lekach i nowoczesnym sprzęcie.

Nasz poradnik kierujemy nie tylko do diabetyków i osób z nadwagą, ale również do ich bliskich i opiekunów, którzy znajdą wiele cennych wiadomości.Redakcja
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.