Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 25 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
ODPOCZYWAJ ZDROWO


Na wczasy lecznicze zaprasza Zdrowotel Łeba


Według aktualnych danych aż 3 miliony Polaków choruje na cukrzycę, przy czym nawet milion nie ma o tym pojęcia! Najbardziej powszechnymi czynnikami ryzyka są: nadwaga, brak ruchu, czy po prostu wiek powyżej 45 lat. Nie jest jednak tak, że tylko osoby nieaktywne chorują. Wystarczy rozejrzeć się wśród ludzi z naszego najbliższego otoczenia – z pewnością znajdzie się tam jakiś diabetyk.


Wyjedź na wczasy do Łeby i ulżyj sobie w cukrzycy


Stop cukrzycy!

Naprzeciw temu problemowi wychodzi ośrodek Zdrowotel Łeba ze swoją rewolucyjną propozycją. Nie ma co stać bezczynnie i oddawać się chorobie, dlatego Zdrowotel proponuje turnus o nazwie STOP CUKRZYCY, podczas którego zaaplikowana zostanie odpowiednia kombinacja specjalnej diety i przyjemnych ćwiczeń, a goście będą pod stałą opieką lekarza diabetologa.

Nie chodzi w tym turnusie tylko o pomoc doraźną, niezwykle istotne jest zwiększanie wiadomości na temat cukrzycy i zdobycie wiedzy o swoim ciele i sposobie przeciwstawiania się chorobie. Z tego powodu na miejscu odbędą się też wykłady o tematyce zdrowotnej, analiza składu masy ciała i pomiar ciśnienia tętniczego. To jedyna okazja, by nauczyć się kontrolować cukrzycę i poprawić jakość swojego życia.


...
... pełny artykuł jest na 25 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.