Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 22 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
PIĘKNA W ROZMIARZE 50+


Uroda to nie wynik, jaki pokazuje waga


Od ilości kilogramów ważniejsza jest akceptacja siebie. Jeżeli ważąc zbyt dużo staramy się nie podkreślać urody i „schować“ za uraniem, to najprawdopodobniej będziemy wyglądały na zaniedbane.


Modelka Anna Milewska Fot. Aleksandra Hirszfeld


Wiele kobiet z nadwagą uważa, że może zacząć dbać o siebie dopiero jak schudnie. Wtedy zaczną malować paznokcie, zmienią fryzurę, zaczną nosić kolorowe stroje. Zanim jednak nie osiągną wymarzonej wagi, wybierają szarości i brak makijażu, tak, aby nikt nie widział niedostatków figury. Nie akceptują siebie i wyrażają ten stan również poprzez strój. Jednak odchudzanie to proces długotrwały, może trwać nawet kilka lat. Zamiast więc patrzeć wtedy z niechęcią w lustro, lepiej zastanowić się nad własnymi atutami. To mogą być piękne oczy, dłonie, włosy, albo alabastrowa skóra, które warto podkreślić makijażem, ciekawą fryzurą czy dodatkami. One nie są zarezerwowane dla dziewczyn noszących rozmiar 38 lub mniejszy. Zamiast więc zamartwiać się, że nie wyglądamy jak anorektyczne modelki z kolorowych magazynów, warto zastanowić się w jaki sposób podkreślić własną osobowość i własne atuty – i stworzyć swój styl, który nie będzie polegał na ukrywaniu mankamentów, lecz eksponowaniu zalet.


...
... pełny artykuł jest na 22 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.