Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Wirtualna klinika online


- Warto stworzyć, obok sieci poradni specjalistycznych, klinikę elektroniczną, wirtualną (pomoc Online) - mówi prof. Bassam Aonil z UKW w Bydgoszczy. Dla wielu pacjentów i ich partnerów mówienie o problemach seksualnych jest dość trudne. Seks bywa tematem wstydliwym, zwłaszcza gdy dochodzi do zaburzeń we współżyciu. To co może z trudem przechodzić przez gardło człowieka, łatwiej przechodzi przez klawiaturę komputera lub komunikatora internetowego. Taka poradnia wirtualna zajmowałaby się wąską problematyką psychoseksualną. Jeśli nawet nie przyniosłaby dużych efektów w sensie terapeutycznym, to z pewnością przygotowywałaby pacjenta do skorzystania z pomocy psychologa czy seksuologa, zachęcałaby do tego, ośmielała ludzi, pozwalała przełamywać bariery.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.