Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Dziecko z cukrzycą w szkole


24 maja br. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Łomży z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka zorganizowało konferencję i warsztaty „Dziecko z cukrzycą w szkole”. Patronat honorowy nad konferencją objął Mieczysław Czerniawski, prezydent miasta Łomży. Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładów ks. dr. Andrzeja Mikuckiego – „Historyczne aspekty wychowania dzieci w rodzinie”, diabetologa dr n. med. Jadwigi Peczyńskiej – „Dziecko z cukrzycą w szkole”, dietetyka mgr Agaty Wojtkowskiej – „Racjonalne żywienie dzieci”. Warsztaty psychologiczno-pedagogiczne i żywieniowe dla dzieci, rodziców i nauczycieli prowadzili pedagog mgr Wanda Majewska, psycholog mgr Joanna Dardzińska-Mądry, dietetyk mgr Agata Wojtkowska.

Podsumowano też konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych w Łomży „Co wiem o cukrzycy?”

Jak zawsze nie zawiedli sponsorzy: Caritas Diecezji Łomżyńskiej, PHP „Agro-Rolnik” w Śniadowie, Oleofarm Fabryka Zdrowia, Bioton S.A., Gospodarstwo Agroturystyczne Relax Danuty i Witolda Kluczków z Perzanowa, Diagnosis sp. z o.o.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.