Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 7 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
ŁADOWANIE „AKUMULATORÓW“


Korzystaj ze słońca


Ludzkie ciało i umysł podlegają cyklicznym wahaniom, odpowiadającym porom roku. Latem ożywiamy się, przybywa nam optymizmu i energii.Co robić, by optymalnie wykorzystać możliwości tkwiące w organizmie?

Weź urlop

Latem powinniśmy koniecznie wygospodarować choć dwa tygodnie na urlop. I najlepiej wyjechać - zmiana miejsca pobytu, trybu życia, otoczenia, oderwanie się od monotonii codziennych obowiązków umożliwi nam nabranie sił i „naładowanie akumulatorów“ na cały rok. Wakacyjny wypoczynek pozwoli nam z większym optymizmem i zaangażowaniem powrócić do codziennych zajęć, bardziej efektywnie i twórczo pracować oraz lepiej radzić sobie ze stresem.

Zadbaj o kondycję

Na to zawsze jest czas i nigdy za późno. Ale wiosenna i letnia aura szczególnie sprzyja ćwiczeniom - i to niekoniecznie tym na siłowni. Chodzi o ruch, wysiłek fizyczny - pobiegaj, wsiądź na rower, do kajaka, rozruszaj się na działce. Staraj się regularnie (kilka razy w tygodniu) uprawiać jakiś sport na świeżym powietrzu. Pamiętaj, że taki wysiłek się opłaci - ruch poprawia samopoczucie i skutecznie zahartuje twój organizm na długie miesiące jesiennozimowe.

Zrzucaj zbędne kilogramy


...
... pełny artykuł jest na 7 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.