Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
AKTUALNOŚCI


Nagroda Złoty Otis 2017


Złoty Otis to prestiżowa nagroda honorująca wybitne osiągnięcia w dziedzinie medycyny i farmacji oraz działania na rzecz pacjentów i poprawy systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Jest przyznawana w kilku kategoriach, w tym organizacjom pozarządowym.


Nagrodę wręcza marszałek senatu Stanisław Karczewski


Nagroda ta została przyznana Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków za całokształt działalności w 2006 roku oraz ponownie w roku bieżącym organizacji i imiennie prezes Annie Śliwińskiej.

Oprócz PSD w tym roku wyróżnieni zostali Fundacja Carita - Żyć ze Szpiczakiem i Stowarzyszenie Udarowcy - liczy się wsparcie.

Uroczysta gala wręczania nagród połączona z sesją naukową odbyła się 6 kwietnia w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Oprócz laureatów, naukowców, przedstawicieli medycyny i farmacji obecni byli oraz nagrody wręczali: dr Stanisław Karczewski - marszałek Senatu, Zbigniew Król - wiceminister zdrowia, Marek Tombarkiewicz - wiceminister zdrowia, Jarosław Pinkas - były wiceminister zdrowia, Barbara Jaworska-Łuczak - Wiceprezes ds. Produktów Biobójczych, Marek Posobkiewicz - Główny Inspektor Sanitarny oraz posłanki: Lidia Gądek i Beata Małecka Libera.

Nagroda Zaufania Złoty OTIS to pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty.

Genezą powstania Nagrody Zaufania Złoty OTIS była sytuacja panująca na rynku farmaceutycznym w 2002 roku. Pod wpływem reklam gwałtownie wzrastała wówczas sprzedaż leków bez recepty i pojawiały się pierwsze oznaki świadczące, że konsumenci nie potrafią odpowiedzialnie z nich korzystać, bo nie mają dostatecznych informacji na ich temat. Nagroda Zaufania Złoty OTIS spełnia trzy funkcje: edukacyjną, konsumencką i społeczną.Biuletyn Informacyjny PSD
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.