Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 30 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO


Owoce wiosny


Mamy przed sobą sezon na truskawki. To jedne z najsmaczniejszych owoców. Zdrowe i małokaloryczne.W tym sezonie będzie ich o wiele mniej, gdyż mróz poczynił szkody na plantacjach. Truskawki to prawdziwe owoce młodości, ulubione szczególnie przez dzieci. Wielu z nas lubi smak i zapach świeżych truskawek. Niektórzy uwielbiają truskawki z bitą śmietaną. Inni – w kompotach, galaretkach, cieście. Znakomite są pod każdą postacią. W czasie krótkiego sezonu gdy owocują – jedzmy je codziennie.

Odchudzają i ożywiają

Odchudzają i ożywiają Truskawki odchudzają, ale trzeba je zjeść przed posiłkiem. Zawarte w nich enzymy spalają tłuszcz i przygotowują organizm do trawienia. Witamina C, bromelina, błonnik, wapń, magnez, pektyny, sole mineralne – to unikalna kompozycja naturalnych składników tych owoców, która potrafi:


...
... pełny artykuł jest na 30 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.