Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Ukłucie nie boliCzęste dokonywanie pomiarów poziomu cukru we krwi w konsekwencji oznacza bolące opuszki palców. Każdy pomiar to dyskomfort i strach przed ukłuciem. Wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość. Dostępny jest już nowy, nowoczesny, automatyczny nakłuwacz CARENEX (na zdjęciu) o zaawansowanej konstrukcji, zmniejszający ból. Unikalna technologia przesuwania lancetu z zastosowaniem systemu prowadzenia przy użyciu 4-ch prowadnic, pozwala na precyzyjną kontrolę ruchu lancetu w obu kierunkach, bez wibracji i oscylacji. Po wniknięciu w skórę, a następnie natychmiastowym wycofywaniu lancet porusza się pod kątem prostym bez drgań, utrzymując stabilną liniowość w celu zminimalizowania bólu. Ten szybki i kontrolowany czterema prowadnicami, eliminującymi drgania boczne, ruch pozwala zmniejszyć liczbę przypadków uszkodzenia skóry, a testy są łatwiejsze. Obsługa nakłuwacza staje się prosta, bo w momencie dotknięcia do palca uruchomienie następuje automatycznie. Nakłucie staje się prawie nieodczuwalne a palce nie bolą. Nakłuwacz Carenex ma w swojej ofercie firma PGPS sp. z o.o.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.