Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Aby na twarzy chłopczyka i dziewczynki były wesołe minki muszą jeść witaminki


Foto: M. Gołdyn


Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oddział w Jędrzejowie prowadzi działania prozdrowotne i edukacyjne w zakresie zdrowego żywienia i zapobiegania cukrzycy. W Amach swej działalności w październiku 2017 r. w przedszkolu „Na Mieszka“ zorganizowano spotkanie edukacyjne na temat zasad prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia.

Spotkanie poprowadziła edukatorka diabetologiczna i jednocześnie prezes jędrzejowskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, mgr Anna Gołdyn. Przedszkole opanowały maskotki owoców i warzyw, były piosenki i tańce o witaminkach w owocach i warzywach. Promocja zdrowego stylu życia jest niezwykle ważna. Lepiej zapobiegać niż leczyć. O czym mogły przekonać się nie tyle dzieci co ich rodzice.(A.G.)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.