Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Szukaj nas w Internecie


Na stronie www.magazynpen.com.pl znajdziesz najnowsze wydanie magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”. Poradnik Diabetyka Zima 2017. Można tu zajrzeć też do archiwalnych wydań czasopisma. Dużo o cukrzycy przeczytamy na stronie www.diabetycy24.pl a tych, którzy chcą wiedzieć co piszą inni na ten temat odsyłamy na stronę www.cukrzyca-vademecum.pl. Nie trzeba przeczesywać całego Internetu aby o cukrzycy wiedzieć prawie wszystko.

SZUKAJ NAS W INTERNECIE!

Teraz internetową wersję magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” można zamówić wysyłając maila na adres magazynpen@wp.pl albo SMS-a na numer 606 74 20 33. W treści należy napisać „E-prenumerata PEN”. Koszt rocznej prenumeraty teraz to 18 zł. E - Prenumeratę „PEN. Cukrzyca i Otyłość” - poradnik diabetyka można rozpocząć od dowolnego numeru pisma - na 4 kolejne wydania.

Po otrzymaniu zamówienia prześlemy rachunek lub fakturę a po jej opłaceniu kod dostępu do najbliższego wydania poradnika diabetyka. Posiadacze E-Prenumeraty mają także dostęp do wydań archiwalnych magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w całym okresie trwania prenumeraty.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.