Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SUPERPRODUKT - znaczy najlepszy


Zgłoś produkt do 9. Plebiscytu „Dobre dla Diabetyka 2018”


Plebiscyt „Dobre dla Diabetyka – Superprodukt Roku” organizowany jest przez redakcję magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” od dziewięciu lat.Dotychczas uczestniczyło w nim ponad 300 produktów dedykowanych osobom chorym na cukrzycę. Wszystkie produkty prezentowane były na łamach czasopisma i na stronach internetowych, a czytelnicy i internauci wskazywali, które z prezentowanych preparatów, aparatów i przedsięwzięć są najlepsze, przydatne w codziennym życiu diabetyka. Te najlepsze otrzymywały tytuł „Superprodukt Roku” a redakcja „PEN-a” nagradzała producentów honorowym dyplomem lub pucharem.

Oto lista produktów, które zostały wyrżnione tytułem Superprodukt Roku 2016 i 2017:

  1. Ciśnieniomierz automatyczny UA-651 (Diagnosis SA) – 2016
  2. Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib - Diagnosis – 2017
  3. AZ-Nopal (AZ Medica) – 2016
  4. Płynna glukoza 1 WW (Medmess) – 2016
  5. Diabetegen. Krem wspierający regenerację tkanki. (Genoscope) – 2016, 2017
  6. Morwa biała PLUS Forte – Colfarm - 2017
  7. Morwa Biała Forte – Avet Pharma – 2017
  8. Cukier brzozowy Ksylitol – PHU AKA – 2017
  9. Czwartkowe obiady u Diabetyków (PSD Białystok) – 2016
  10. Książki z serii dla diabetyków – Wydawnictwo RM – 2017

Zdarza się, że niektóre produkty najwyższą ocenę otrzymują rok po roku, np. krem Diabetegen - wspierający regenerację tkanki (2016 i 2017). Innym rekordzistą okazał się Glukometr Diagnostic Gold System – Diagnosis S.A., który trzy razy z rzędu zdobył tytuł superproduktu.

W najbliższym, majowym wydaniu magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” - Poradnik Diabetyka Lato 2018 przedstawimy uczestników 9. Plebiscytu Dobre dla Diabetyka. Jak zawsze ocenie czytelników „PEN-a” i internautów poddamy kilkadziesiąt produktów w pięciu kategoriach: I. Sprzęt do samokontroli, II. Preparaty i produkty wspomagające , III. Środki żywności, soki, napoje , IV. Kosmetyki i preparaty do pielęgnacji ciała, V. Inicjatywy, akcje i przedsięwzięcia edukacyjne na rzecz środowiska diabetyków. Jak dotychczas, produkty mogą zgłaszać czytelnicy „PEN-a” , producenci, właściciele sklepów i hurtowni. Zgłoszenia zawierające nazwę produktu (preparatu, urządzenia, inicjatywy) przyjmowane będą do końca kwietnia br. Należy je przesłać na kartce pocztowej pod adres redakcji (patrz stopka) lub mailem: magazynpen@wp.pl albo telefonicznie: tel. 606 74 20 33. Regulamin Plebiscytu i regulamin głosowania dostępny będzie na stronie www.diabetycy24.pl.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.