Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Z ŻYCIA PSD


Aktywna seniorka


Jadwiga Karczewska prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Busku- Zdroju, została Człowiekiem Roku 2017 w powiecie buskim: w kategorii: Działalność Społeczna i Charytatywna. Osoba z pasją, dobry i skuteczny organizator.Kieruje buskimi strukturami Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, należy także do Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju, bierze udział w kwestach organizowanych przez Towarzystwo, zebrane środki przeznaczone są na remonty i renowację nagrobków na Cmentarzu Parafialnym w Busku-Zdroju. Od 2016 roku jest ławnikiem Sądu Rejonowego w Busku- Zdroju, od 2017 zasiada w Wojewódzkiej Radzie Seniorów. W każdej organizacji daje wiele z siebie, ale najwięcej czasu poświęca Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków. Jako prezes działa społecznie na rzecz członków Stowarzyszenia, organizując spotkania integracyjne i edukacyjne z lekarzami różnych specjalności i firmami farmaceutycznymi. W miarę możliwości wyposaża potrzebujących członków w dostępne artykuły, literaturę fachową i glukometry. Pozyskuje środki finansowe z konkursów i od sponsorów, aby móc organizować wyjazdy: do kina, teatrów, na wycieczki krajoznawcze i pątnicze. Mając pomoc i wsparcie Zarządu Stowarzyszenia widząc potrzeby i akceptację około 100 członków ma siłę i chęć do dalszego działania. Osoba taka jak Jadwiga Karczewska nie potrafi i nie chce się skupiać tylko na swoich prywatnych sprawach, bo widząc potrzeby innych, jest natychmiast gotowa do niesienia pomocy, doradztwa i wsparcia nie tylko chorym, ale i innym potrzebującym. Ma świadomość że nie we wszystkim może pomóc, ale zawsze próbuję i bardzo się stara co najczęściej daje wymierne efekty. Cieszymy się że wyborcy którzy oddali swoje głosy i Kapituła Konkursu, docenili wielkie zaangażowanie naszej koleżanki Jadwigi Karczewskiej.

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.