Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
10.urodziny PEN-a


Już dziesięć lat ukazuje się magazyn ?PEN. Cukrzyca i Otyłość?. Pismo trafia regularnie do Czytelników w całej Polsce. Jest najchętniej czytaną gazetą przez diabetyków i ich opiekunów.Wkażdym numerze oprócz wywiadów z lekarzami jest wiele rad, opinii i konkretnych podpowiedzi pomagających w codziennym życiu chorym na cukrzycę. Nasi stali, wierni Czytelnicy pamiętają m.in. wywiad z Olgą Bończak - „Ambasador akcji Dźwięki Marzeń”, nr 4/2007, z prof. dr hab. n. med. Arkadiuszem Jawieniem – „Żyć z tętniakiem”, nr 2/2005, z Przemysławem Saletą -„Powinniśmy się sobą dzielić”, nr 5/2008), z profesorem dr hab. Markiem Konarzewskim – „Tłusty urok diety”, nr 6/2005, z prof. dr hab. Marią Górską - „Jak zła sytuacja w służbie zdrowia dotyka diabetyków”, nr 2/2007, dr Lucyną Ostrowską – „Lecz nadwagę i wytrwaj”, nr 5/2007, z prof. Michałem Myśliwcem „Cukrzyca zagraża nerkom”, nr 1/2009, z prof. dr hab. Bogną Wierusz- Wysocką – „Powrót do człowieka”, nr 2/2010, z dr hab. Piotrem Trzonkowskim – „Gdy wyspy zagoszczą w wątrobie ...”, nr 1/2012, z prof. dr hab. med. Andrzejem Chmurą – „Piobnierski przeszczep”, nr 2/2011, z dr hab.med. Stanisławem Dąbrowieckim – „Leczenie na całe życie”, nr 4/2013 i wiele innych.

Nie sposób wymienić wszystkich tematów, jakie poruszaliśmy na łamach pisma. Chociaż wydawać by się mogło, że pisaliśmy już o wszystkim, to nadal jest jeszcze tyle różnych problemów o których warto napisać w następnych wydaniach magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”.

Dla tych, którzy odkryli PEN-a niedawno a chcieliby zajrzeć do archiwalnych wydań czasopisma odsyłamy na naszą stronę internetową: www.magazynpen.com.pl.

Ci, którzy chcą czytać PEN-a na bieżąco powinni szukać gazety w najbliższych miejscu zamieszkania oddziałach i kołach Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, w aptekach przyjaznych diabetykom lub po prostu zaprenumerować pismo.

Szczegóły w każdym numerze PEN-a.
 (sed)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.