Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
... pełny artykuł jest na 16 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Produkt Roku 2014 ? wybór Czytelników


Po raz piąty redakcja magazynu ?PEN. Cukrzyca i Otyłość? jest organizatorem plebiscytu, w którym Czytelnicy wybierają najlepszy produkt roku.


Już w najbliższym wydaniu PEN-a przedstawimy zgłoszone przez producentów, hurtownie i diabetyków aparaty i urządzenia do pomiaru poziomu cukru we krwi, preparaty wspomagające leczenie, suplementy, kosmetyki i produkty spożywcze przeznaczone dla diabetyków.

Sami zainteresowani, czyli chorzy na cukrzycę spośród wszystkich zgłoszonych produktów wybiorą, ich zdaniem, najlepszy, zasługujący na uznanie i polecenie produkt w czterech kategoriach: 1. Sprzęt do samokontroli, 2. Preparaty wspomagające leczenie cukrzycy i powikłań, 3. Środki żywności i napoje dla diabetyków, 4. Kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała. W każdej kategorii Czytelnicy poprzez głosowanie wybiorą Produkt Roku 2014.

Miano zwycięzcy otrzyma ten produkt, który w swej kategorii zbierze najwięcej głosów. Do 15 maja br przyjmować będziemy zgłoszenia produktów do plebiscytu.

Propozycje należy przesyłać na kartkach pocztowych adresując Redakcja magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok z dopiskiem „Plebiscyt”, emailem: magazynpen@wp.pl lub telefonicznie tel. 85 87 30 565, 606 74 20 33.

Więcej informacji w majowo-czerwcowym wydaniu „PEN-a”.

A oto produkty, które zostały wyróżnione w dotychczasowych, czterech edycjach plebiscytu:


...
... pełny artykuł jest na 16 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.