Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
NOWOTWÓR JEST ZAWSZE ZŁOŚLIWY


Złoty Standard


Trwa ogólnokrajowa kampania edukacyjna skierowana do pacjentów chorych na raka prostaty.


Nowotwór gruczołu krokowego


Złoty Standard w Urologii – bo taką nazwę nosi to przedsięwzięcie Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Fundacji Wygrajmy Zdrowie – ma pomóc tym osobom, ma wesprzeć pacjentów w życiu z chorobą, także po przeprowadzonej terapii. Ponadto ma podnieść wiedzę lekarzy na temat najnowszych standardów leczenia raka gruczołu krokowego.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu dla pacjentów i dla lekarzy odbyło się 28 lutego w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Wykłady prowadzili i na pytania uczestników odpowiadali urolodzy - profesorowie Zbigniew Wolski i Waldemar Różański oraz psycholog kliniczny Renata Pałaszyńska i dr n. med. Małgorzata Zarzycka z Oddziału Radioterapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Kolejne spotkanie edukacyjne zaplanowano na 28 marca w Poznaniu, a następne w: Katowicach (25.04), Wrocławiu (30.05), Olsztynie (13.06), Warszawie (5.09), podczas 3-dniowej konferencji urologicznej, Rzeszowie (30.10) i Łodzi (21.11), w czasie zjazdu Polskiego Towarzystwa Urologicznego.
 (anka)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.