Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Są chwile, kiedy życie wydaje się słodszeKarnawał to doskonały okres, kiedy pozwolić sobie można na wielkie ucztowanie. Właśnie wtedy można szaleć, bo „raz w roku zabawa jest dozwolona”.

Diabetycy i szaleństwa balowe? Ależ tak! Odpowiednio dobrane menu, duża dawka humoru, dobra muzyka , a już „nogi, nogi, nogi roztańczone”. 11 stycznia br w Hajnowskim Domu Kultury spotkali się diabetycy z Bielska Podlaskiego i Hajnówki.

Kiedy miejsca przy stołach zapełniły się, nastąpiło huczne przywitanie: gromkimi brawami na stojąco hajnowianie powitali koleżanki i kolegów z sąsiedniego miasta, goście nie pozostali dłużni.

Wszystkich uczestników na lampkę szampana zaprosiła pani doktor Małgorzata Pietrzak-Zakrzewska. Następnie rozdano „środki antyhipoglikemiczne”, czyli ufundowane przez s.j. „Karmel” lizaki z naklejonymi numerkami biorącymi udział w losowaniu upominków. np. odkurzacz ręczny do odświeżania zasłużonych (ściereczki gąbczaste), insygnia władzy Królestwa Domowego (kuchenne tłuczki drewniane), sekretarska maszynka do wytwarzania śmieci (dziurkacz), kolorowe majteczki z gumką (teczki biurowe z gumką i z napisem MAJ), taśmy z balu (2 rolki papieru toaletowego). Żartobliwe upominki były dodatkiem do gadżetów promujących nasz region, a przekazanych przez Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe w Hajnówce.

Catering świetnie przygotowały panie z Lokalu Gastronomicznego (popularnie zwanego „tartacznym”), a wspaniały tort i ciastka podarowali państwo B. i A. Borowikowie, zawsze chętnie pomagający diabetykom.

Bal błyskawicznie nabierał tempa, doskonale dobrana muzyka wprost porywała do tańca. Szczególnie panie tańczyły niestrudzenie, nie zważając na skromną ilość partnerów.

Cieszy fakt, że praca organizatorów zaowocowała ogólną radością uczestników, że wszyscy bawili się wspaniale i z niecierpliwością oczekiwali będą kolejnej tego typu imprezy.Stanisław Siwek
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.