Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
MORWA BIAŁA PLUS FASOLAMINA - ZAWIERA FASOLAMINĘ - NEUTRALIZATOR SKROBI ZAWARTEJ W POKARMACH


Morwa Biała PLUS FASOLAMINA suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem, szczególnie podczas odchudzania. Zmniejszone przyswajanie węglowodanów 5,6 pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie 1,2,3,4.1 - Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

2 - Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

3 - Niacyna, tiamina, witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

4 - Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu

5 - Fasolamina występująca w ekstrakcie z nasion białej fasoli wpływa na wchłanianie skrobi z pokarmów bogatych w skrobię (ryż, ziemniaki, chleb, kukurydza) i jej trawienie.

6 - Ekstrakt z liści morwy białej może przyczynić sie do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka. Ekstrakt z liści morwy białej, dzięki zawartości substancji wpływających na działanie enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów, ogranicza ich wchłanianie po posiłku.

Producent: AVET PHARMA S.K.A ul. Fleminga 33B 03-176 Warszawa

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 tabletka dwa razy dziennie, w szczególności przed posiłkiem obfitym w skrobie i węglowodany. Tabletkę należy popić wodą. Maksymalnie 2 tabletki dziennie. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia wciągu dnia.

Zawartość netto opakowania: 55,98 g; 60 tabletek powlekanych po ok. 933 mg

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

www.morwaplus.pl

„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.