Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Tańcząca klinika


Tańczą pacjenci, tańczą lekarze, tańczą pielęgniarki. Gdzie? W Klinice Endokrynologii i Diabetologii Instytutu ?Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka?.


Piosenkę „Happy” śpiewa Pharrell Williams, a przy tym hicie bawią się niemal wszyscy, nie tylko w Stanach Zjednoczonych. To jeden z największych przebojów Internetu ostatnich kilku miesięcy. Na całym świecie powstała niezliczona liczba filmów wideo do tej piosenki.

Amerykański supergwiazdor nagrał banalnie prosty teledysk. Trwa… 24 godziny. W niektórych scenach śpiewa sam, w innych jego znajomi, dzieciaki, zwykli przechodnie. Sceny nakręcono na ulicy, w supermarkecie, na sali treningowej, przy stacji benzynowej, w wielu innych miejscach. Wpadający w ucho, budzący radosne emocje utwór stał się światowym hitem. Także w Polsce, gdzie Pharrell Williams śpiewał go już w Krakowie, Trójmieście i Warszawie. Bawią się wszyscy.

Do tego grona dołączyła Klinika Endokrynologii i Diabetologii Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka“. Najmłodsi pacjenci, m.in. z cukrzycą, tańczą i świetnie się bawią wraz z personelem medycznym CZD na szpitalnych korytarzach, w gabinetach lekarskich. Żeby zobaczyć inną, roześmianą klinikę. Warto odnaleźć go w Internecie.(ajk)
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.