Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Złoto po raz trzeci


Piątą edycję naszego plebiscytu ?Dobre dla Diabetyka? w kategorii sprzęt do samokontroli wygrał glukometr Diagnostic Gold System. To już trzeci raz (w roku 2012 i w 2011 także) czytelnicy ?Pena? przyznali temu produktowi najwyższe wyróżnienie.


- Drugi rok używam tego glukometru – mówi Jerzy Sobierajski z Warszawy. – Jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy niewielka kropelka krwi. Wkładam pasek, urządzenie włącza się automatycznie, i po chwili mam dokładny wynik… Producentem glukometru Diagnostic Gold System jest firma Diagnosis S.A.  w Białymstoku. Oferuje wyroby medyczne, m.in. ciśnieniomierze, inhalatory, a od roku 2008 – glukometry. „Złoty” glukometr zadebiutował cztery lata temu. - Postawiliśmy w nim przede wszystkim  na dopasowanie do rzeczywistych potrzeb osób z cukrzycą: szef całego projektu sam jest dotknięty jej typem pierwszym – informuje Grzegorz Połowianiuk, product manager Diagnosis. Można więc powiedzieć, że sięgnęliśmy do źródła. Biosensoryczna technologia z enzymem specyficznym dla glukozy. Glukometry pracujące w tej technologii są bardziej przyjazne dla pacjenta. Wymagają również mniejszej próbki krwi. Enzym GOD (oksydaza glukozy) reaguje wyłącznie z glukozą i żadne inne cukry nie mają wpływu na pomiar. Używamy najwyższej klasy dostępnych materiałów; w biosensorycznej technologii pomiaru kluczową rolę spełnia jakość elektrody na pasku testowym. Z tego względu elektroda wykonana jest ze złota. Złoto w warunkach normalnych jest najlepszym, nie poddającym się wpływom środowiska przewodnikiem prądu elektrycznego. - Projektując glukometr Diagnostic Gold staraliśmy się maksymalnie dopasować do potrzeb polskich pacjentów. Dobre opinie, jakie zbiera od użytkowników dają nam satysfakcję, że wywiązaliśmy się z tego zadania. Już trzecie wyróżnienie w plebiscycie czytelników magazynu „Pen” powoduje dodatkową motywację i poczucie odpowiedzialności. Na pewno nie zaprzestaniemy wysiłków w udoskonaleniu naszych wyrobów – dodaje Grzegorz Połowianiuk.AK
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.