Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Pożegnanie prezesaLech Michalak, założyciel i przez 20 lat prezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Hajnówce, w związku z wyborem na stanowisko przewodniczącego rady Powiatu Hajnowskiego, złożył rezygnację z funkcji pełnionych w Stowarzyszeniu.

14 stycznia 2015 r. na skromnym, ale uroczystym i pełnym wzruszeń spotkaniu, diabetycy podziękowali ustępującemu prezesowi, wręczając kwiaty, album „Drohiczyn – poznaj piękno Polski wschodniej” oraz grawerton z dedykacją: Lechowi Michalakowi za 20 lat sprawowania funkcji prezesa oraz niezwykle ofiarnej i bezinteresownej pracy na rzecz chorych na cukrzycę serdeczne podziękowania składają Zarząd i wszyscy członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Hajnówce. Hajnówka, 14 stycznia 2015 r.

Od 15 stycznia 2015 r. do jesiennych wyborów obowiązki prezesa PSD w Hajnówce pełni Stanisław Siwek, sekretarz zarządu.Stanisław Siwek
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.