Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

SUPERPRODUKT 2018


Dobre dla Diabetyka po raz dziewiąty!


Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib, Morwa biała Forte z Colfarmu, Morwa Biała Forte Plus z firmy – Avet Pharma , Cukier brzozowy Ksylitol, krem Diabetegen Forte oraz Seria książek kucharskich dla diabetyków to laureaci ubiegłorocznego plebiscytu „Dobre dla Diabetyka”.


Głosuj on-line!!!

W tym roku po raz dziewiąty ponad 40 produktów ubiegać się będzie o tytuł Superprodukt 2018. Niektóre z nich kolejny raz poddane zostaną ocenie diabetyków. To oni są jurorami w plebiscycie.

W kolejnych wydaniach magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” prezentować będziemy plebiscytowych kandydatów. Pokażemy ich także na naszych stronach internetowych: www.magazynpen.com.pl i www.diabetycy24.pl. W każdej z pięciu kategorii czytelnicy „PEN-a” i Internauci wybiorą Superprodukt 2018. Producentów produktów, które uzyskają najwięcej głosów uhonorujemy pamiątkowymi dyplomami. Otrzymają oni również prawo oznaczania superproduktów specjalnym logiem plebiscytu a diabetykom ułatwi to zakupy. Mamy też upominki dla wybranych uczestników głosowania. Wprawdzie głosowanie dopiero się zaczyna i na podjęcie decyzji, który z produktów należy wyróżnić, jest jeszcze sporo czasu, ale dla osób na co dzień borykających się z cukrzycą nie jest to zadanie trudne. Czekamy na Państwa głosy do 5 listopada br., będziemy na bieżąco informować o zmieniającej się z dnia na dzień sytuacji wśród liderów plebiscytu. Regulamin Plebiscytu otrzymać można w redakcji magazynu „PEN” albo zapoznać się z nim nas stronie www.diabetrycy24.pl.

Głosuj on-line!!!


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF