Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Prenumerata Poradnika Diabetyka. Wersja papierowa i internetowa


Prenumeratę magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” – Poradnik Diabetyka (wersja papierowa) można rozpocząć od dowolnego numeru pisma - na 4 kolejne wydania.


Koszt rocznej prenumeraty - 27,20 zł (w tym 8 % VAT)


Jak zaprenumerować?

  • można wysłać zamówienie na adres e-mailowy: magazynpen@wp.pl podając nazwisko i imię, adres, na który przesyłane będzie pismo,
  • można wysłać SMS na numer 606 74 20 33, podając w treści : prenumerata pen i adres, na który przesyłać będziemy pismo,
  • można wysłać zamówienie na kartce pocztowej lub listem na adres: Magazyn PEN, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok, podając nazwisko i imię oraz adres.

Po otrzymaniu zamówienia prześlemy rachunek lub fakturę, po opłaceniu której rozpoczniemy realizację prenumeraty od najbliższego wydania „Poradnika Diabetyka”.


E-prenumerata magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” – Poradnik Diabetyka


Jak zaprenumerować?


Jeśli chcesz czytać „Poradnik Diabetyka” w Internecie, na stronie www.magazynpen.com.pl wykup E-prenumeratę. Koszt rocznej prenumeraty (cztery kolejne wydania) - 21,60 zł ( w tym 8% VAT).


Jak zaprenumerować?

  • można wysłać zamówienie na adres e-mailowy: magazynpen@wp.pl podając nazwisko i imię oraz adres e-mail, na który przesłany zostanie kod dostępu,
  • można wysłać SMS na numer 606 74 20 33, podając w treści : E-prenumerata,
  • można wysłać zamówienie na kartce pocztowej lub listem na adres: Magazyn PEN, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok, podając nazwisko i imię oraz adres, z dopiskiem E-Prenumerata.

E - Prenumeratę magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” – Poradnik Diabetyka można rozpocząć od dowolnego numeru pisma - na 4 kolejne wydania.


Po otrzymaniu zamówienia prześlemy rachunek lub fakturę a po jej opłaceniu - kod dostępu do najbliższego wydania „Poradnika Diabetyka”. Posiadacze E-Prenumeraty mają także dostęp do wydań archiwalnych magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w całym okresie trwania prenumeraty.
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt


Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.