Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


Prenumerata


Prenumeratę magazynu „Nowy PEN. Poradnik Diabetyka” – (wersja papierowa) można rozpocząć od dowolnego numeru pisma - na 4 kolejne wydania.


Koszt rocznej prenumeraty – 28,00 zł (w tym 8 % VAT)


Jak zaprenumerować?


  • można wysłać zamówienie na adres mailowy: magazynpen@wp.pl podając nazwisko i imię, adres, na który przesyłane będzie czasopismo,
  • można wysłać SMS na numer 606 74 20 33, podając w treści : prenumerata PEN i adres, na który przesyłać będziemy pismo,
  • można wysłać zamówienie na kartce pocztowej lub listem na adres: Magazyn PEN, ul. Pułaskiego 123/42, 15-337 Białystok, podając nazwisko i imię oraz adres

Po otrzymaniu zamówienia prześlemy rachunek lub fakturę, po opłaceniu której rozpoczniemy realizację prenumeraty od najbliższego wydania „Poradnika Diabetyka”.


E-prenumerata magazynu „Nowy PEN. Poradnik Diabetyka”


Jeśli chcesz czytać „Poradnik Diabetyka” w Internecie, na stronie www.magazynpen.com.pl wykup Eprenumeratę. Koszt rocznej prenumeraty (cztery kolejne wydania) - 21,60 zł ( w tym 8% VAT).


Jak zaprenumerować?


  • można wysłać zamówienie na adres mailowy: magazynpen@wp.pl imię oraz adres e-mail, na który przesłany zostanie kod dostępu,
  • można wysłać SMS na numer 606 74 20 33, podając w treści : E-prenumerata.

E - Prenumeratę magazynu „Nowy PEN. Poradnik Diabetyka” – można rozpocząć od dowolnego numeru pisma - na 4 kolejne wydania.


Po otrzymaniu zamówienia prześlemy rachunek lub fakturę a po jej opłaceniu - kod dostępu do najbliższego wydania „Poradnika Diabetyka”. Posiadacze E-Prenumeraty mają także dostęp do wydań archiwalnych magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w całym okresie trwania prenumeraty.