Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


...pełny artykuł jest na 14 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

VII. EDYCJA PLEBISCYTU DOBRE DLA DIABETYKA


SUPERPRODUKT ROKU 2016


Propozycje produktów należy przesyłać na kartkach pocztowych adresując: Redakcja ?PEN. Cukrzyca i Otyłość?, ul. Piękna 3, 15-282 Białystok z dopiskiem ?Plebiscyt?. Można też zgłosić produkt telefonicznie tel. 85 87 30 650 lub 606 74 20 33 albo wysyłając e-maila na adres: magazynpen@wp.pl. Na państwa propozycje czekamy do końca kwietnia.


Po raz siódmy Czytelnicy „PEN-a” mają okazję wybrać Superprodukt Roku. Zadaniem plebiscytu jest nie tylko przedstawienie produktów ułatwiających życie osób chorych na cukrzycę ale ich ocena. Jurorami stają się Czytelnicy, czyli faktyczni użytkownicy. Tka ocena jest najważniejsza, najcenniejsza. Nie tylko dla producentów specyfików ale także dla tych, którzy szukają najlepszych produktów na aptecznych półkach. Nie ma wątpliwości, że przy zakupach warto sięgać po produkty wyróżnione w dotychczasowych plebiscytach. Ich pełna lista w  1. Wydaniu magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość: z 2016 r.

...


...pełny artykuł jest na 14 stronie „PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF