Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

Wkrótce poznamy zwycięzców


To już półmetek plebiscytu „Dobre dla Diabetyka”. Każdego dnia zmienia się układ tabeli, bo każdego dnia przybywa głosów i zmieniają się wyniki.


Głosuj on-line!!!

Gdyby głosowanie zakończyło się 1 września wówczas tytuł „Superprodukt 2018” otrzymałyby następujące produkty: Kasetka do leków tygodniowa, Skarpetki Mosquito Stop® bezuciskowe bambusowe przeciw kleszczom i komarom, Herbatka fix morwa z cynamonem, Alfa Diabetic – specjalistyczny, antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej dla diabetyków i w kategorii Inicjatywy, akcje i przedsięwzięcia edukacyjne: „Bieg Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy“. To nie są ostateczne wyniki!Różnice głosów, produktów wciąż pretendujących do zwycięstwa są niewielkie, rzędu 117-229 i wszystko może się jeszcze zdarzyć. Czekamy na Państwa głosy do 5 listopada br. Głosować można poprzez kupony wycięte lub skopiowane z „PEN-a” lub w Internecie na stronie www.magazynpen.com.pl.

Przypominamy, że producentów produktów, które uzyskają najwięcej głosów uhonorujemy pamiątkowymi dyplomami. Otrzymają oni również prawo oznaczania superproduktów specjalnym logiem plebiscytu co diabetykom z pewnością ułatwi zakupy. Mamy też upominki dla wybranych uczestników głosowania.

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas ogólnopolskich obchodów Dni Walki z Cukrzycą w Działdowie 17 listopada br. Wyniki plebiscytu na „Superprodukt 2018” opublikujemy w następnym wydaniu magazynu „PEN” oraz na stronie www.magazynpen.com.pl i www.diabetycy24.pl

Głosuj on-line!!!


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF