Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

Wybierz SUPERPRODUKT 2019


Wkrótce poznamy zwycięzców


http://www.magazynpen.com.pl/dobreDlaDiabetyka2019/

Jeszcze niewiele ponad miesiąc czasu zostało do zakończenia plebiscytu na „Superprodukt 2019”. Niemal codziennie zmienia się lider. W pierwszych dniach września w kategorii „Sprzęt do samokontroli” najwięcej, bo aż 29% wszystkich głosów zebrał glukometr nowej generacji G-Bio. Suplement diety Morwa Biała Plus Forte otrzymał  prawie połowę głosów (47%) w swojej kategorii i gdyby tak zostało, produkt ten zdobyłby nie po raz pierwszy laur zwycięstwa. W kategorii „Środki żywności, soki i napoje” woda mineralna „Wysowianka” zebrała 22% głosów ale może to nie wystarczyć aby wygrać plebiscyt. Nie do końca pewna jest też sytuacja w kategorii  ”Kosmetyki i preparaty do pielęgnacji ciała”, gdzie znana maść do stóp Flexigen  ma już 29% głosów ale musi utrzymać przewagę nad drugim w kolejności produktem AA. Kremem zmiękczająco-ochronnym do stóp.

Przypomnijmy, głosować można w Internecie,  na stronie www.magazynpen.com.pl do 15 października br. Można też  wskazać produkty za pośrednictwem kuponów wyciętych lub skserowanych z magazynu „Nowy PEN”. Listę zwycięzców i produkty, które uzyskają tytuł „Superprodukt 2019” opublikujemy w następnym wydaniu magazynu „Nowy PEN. Poradnik Diabetyka. Zima 2019” oraz na stronach  www.magazynpen.com.pl i www.diabetycy24.pl. Nie zapomnimy też o uczestnikach głosowania. Najaktywniejszych nagrodzimy

http://www.magazynpen.com.pl/dobreDlaDiabetyka2019/


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF